sample-4 sample-5 sample-2 sample-3

Jesteśmy manufakturą kształtów czytaj całość

Ekspozytory do biżuterii i kosmetyków... I co jeszcze?

Minęło już 20 lat jak nadajemy kształt ekskluzywnym materiałom. Gdynie wystarcza tradycyjne formowanie próżniowe, do procesu produkcji włączamy technologie pokrywania flokiem lub materiałami obiciowymi oraz umiejętności manualne oraz wiedzę naszych stolarzy i introligatorów. Dlatego właśnie jesteśmy czymś więcej niż zakładem obróbki surowców - jesteśmy manufakturą kształtów.

Jakie produkty oraz usługi znajdziesz w Grupie Remi?

Jubilerzy zaopatrują tutaj się w klasyczne ekspozytory do biżuterii. Dostępne są displaye, palety jubilerskie, jak również bryły i miasteczka wystawowe. Tradycyjnie jako artykuły wystawiennicze do wyrobów jubilerskich są stosowane prezentery ze skóry ekologicznej, flokowane oraz z matowego plastiku. Żeby dopełnić oczekiwania jubilerów 10 lat temu rozwinęliśmy się o warsztat stolarski oraz lakiernię drewna. Do dyspozycji klientów na stronie Grupa Remi udostępnia fabryczny sklep internetowy oraz outlet końcówek serii prezenterów jubilerskich. Branża jubilerska znajdzie u nas również opakowania do biżuterii flokowane i kartonowe, na których istnieje możliwość nadrukowania ozdobnych wzorów lub logo klienta metodą hot stampingu.

Kolejną kluczową gałęzią produkcji są dla nas ekspozytory do kosmetyków. Posiadamy w ofercie displaye kosmetyczne w szerokim asortymencie. Do dyspozycji klienta jest ponad 300 gotowych form ekspozytorów. Dodatkowo każdego tygodnia wykonujemy na zamówienie klientów matryce i wykrojniki na blistry pod kosmetyki. Wytłoczki dla tej branży to przede wszystkim:

 • tace zbiorcze,
 • paletki transportowe,
 • wytłoczki do zestawów promocyjnych,
 • wkładki pozycjonujące

 

Nasze opakowania do kosmetyków to przede wszystkim displaye i paletki na tusze, fluidy, mascary, pudry, róże, lakiery do paznokci, kremy, perfumy, dezodoranty i zapachy. Oddzielny asortyment stanowią wzorniki do lakierów do paznokci wykonywane z grubego oryginalnego PET.

Drukarnie znajdą u nas klasyczne blistery oraz flokowane wytłoczki mogące służyć jako wkładki do gier planszowych i pudełek reklamowych. Na potrzeby wydawnictw kościelnych dysponujemy również kartonem introligatorskim, z którego wykonywane są okładki do modlitewników i Biblii. Nasze doświadczenie oraz zaplecze technologiczne pozwala nam wykonywać okładki do kalendarzy ze złoconym logo klienta.

Dla branży spożywczej możemy wyprodukować pojemniki i naczynia jednorazowe oraz plastikowe opakowania na sushi. Nasze wytłoczki i wypraski są używane jako

 • opakowania cukiernicze,
 • pudełka na drażetki,
 • wkładki cukiernicze,
 • podstawki do tortów. 
 • opakowania na ciastka

 

Będąca w naszej dyspozycji złota oraz brązowa folia z atestem dla żywności pozwala nam wykonywać tacki na czekoladki, bombonierki i wytłoczki na trufle.

Usługi termoformingu świadczymy również dla wyspecjalizowanych branż. Produkujemy opakowania do akcesoriów GSM i telefonów oraz pudełka na elektronikę. O popularności blistrów w tej branży świadczy biały matowy blister pozycjonujący w oryginalnym opakowaniu tablet iPad 3 firmy Apple Computers Inc.

Formowanie termopróżniowe PET, PS, PP oraz ABS ma szerokie zastosowanie w reklamie. Agencje marketingowe mogą się u nas zaopatrzyć w niedrogie opakowania do gadżetów takich jak breloczki, czy długopisy. Termoformujemy również elementy POS, takie jak:

 • półki reklamowe,
 • stojaki.
 • podstawki reklamowe.

 

Dodatkowo wykonujemy różnorodne tłoczenia reklamowe, na przykład: trójwymiarowe litery i kasetony. Ponad 20 letnie załogi Grupy Remi doświadczenie pozwala produkować prezentery i ekspozytory reklamowe.

Bardzo istotnym klientem są dla nas podwykonawcy reklamowi i działy marketingu branży budowlanej. Każdego roku dostarczamy na polski rynek wytłoczki - wzorniki tynków w ilości kilkudziesięciu tysięcy sztuk.

Nasze pudełka flokowane na pinsy i breloczki znajdują się w zakresie zainteresowań rynku metaloplastyki. Na potrzeby firm z tej branży posiadamy w ofercie kilkanaście opakowań welurowych oraz wymiarowane opakowania na medale.

Producenci artykułów na chrzciny, ślub i wesele zaopatrują się u nas w pudełka flokowane w kształcie serca do poduszek na obrączki oraz opakowania na grzechotki i łyżeczki srebrne.

Branża AGD zaopatruje się u Grupie Remi w tacki do suszarek okapowych zapobiegające spływaniu kropli z naczyń na zlewozmywak kuchenny.

Blistry są również klasycznym opakowaniem stosowanym przez farmaceutów jako opakowania do lekarstw, wytłoczki do tabletek oraz leków. Oferujemy również wkłady do inhalatorów oraz opakowania urządzenia medyczne.

Producenci narzędzi stomatologicznych wykorzystują nasze specjalnie przystosowane ekspozytory jubilerskie do pakowania, transportowania i eksponowania swoich wyrobów. Firmy dentystyczne zaopatrują się u nas w palety na wiertła dentystyczne.

Dla branży ogrodniczej metodą termoformingu wykonuje się:

 • tace wysiewne,
 • tace ogrodnicze.
 • tace na paper-pot'y.
 • plastikowe palety na owoce i sadzonki,
 • wytłoczki na jabłka i pomidory,
 • tace transportowe na doniczki.

 

Opakowania z folii termoformowalnej są również powszechnie stosowane w branży narzędziowej, gdzie stosowane są jako tablice cieni, wytłoczki do tarcz ściernych oraz tradycyjne opakowania blistrowe.

Mamy nadzieję, że odwiedzający naszą stronę pomogą nam odnaleźć kolejne gałęzie gospodarki zainteresowane usługami Grupy Remi. Jeżeli masz inny pomysł i uważasz, że Grupa Remi mogłaby pomóc Ci w realizacji własnego projektu skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na porzerzenie zakresu naszych usług i wykorzystanie potencjału zgromadzonego doświadczenia i kapitału.

Zapraszamy!

 

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Zasadami. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [zamknij]